We use cookies to give you the best experience on our website and bring you more relevant advertising.

Learn more about cookies

Fixtures & Results

Date Home team Score Away team Venue Referee Report
3:00pmSat 18/08/12 Ashington 2 - 1 Billingham Synthonia
3:00pmSat 18/08/12 Bedlington Terriers 6 - 2 Durham
3:00pmSat 18/08/12 Billingham Town 1 - 2 Whitley Bay
3:00pmSat 18/08/12 Celtic Nation 1 - 0 South Shields
3:00pmSat 18/08/12 Dunston UTS 1 - 3 Shildon
3:00pmSat 18/08/12 Hebburn Town 1 - 3 Guisborough Town
3:00pmSat 18/08/12 Marske United 1 - 0 Newton Aycliffe
3:00pmSat 18/08/12 Norton & Stockton Ancients 1 - 2 Penrith
3:00pmSat 18/08/12 Spennymoor Town 3 - 0 Team Northumbria
3:00pmSat 18/08/12 Sunderland RCA 2 - 2 Consett
3:00pmSat 18/08/12 West Auckland Town 3 - 2 Newcastle Benfield
7:30pmMon 20/08/12 Team Northumbria 2 - 0 Dunston UTS
7:30pmTue 21/08/12 Consett 2 - 0 Celtic Nation
7:30pmTue 21/08/12 Durham 1 - 2 Sunderland RCA
7:30pmTue 21/08/12 Penrith 0 - 2 Bishop Auckland
7:30pmTue 21/08/12 South Shields 3 - 2 Norton & Stockton Ancients
7:30pmTue 21/08/12 Whitley Bay 1 - 3 Ashington
7:30pmWed 22/08/12 Billingham Synthonia 1 - 3 Bedlington Terriers
7:30pmWed 22/08/12 Guisborough Town 0 - 6 Spennymoor Town
7:30pmWed 22/08/12 Newton Aycliffe 1 - 4 Hebburn Town
7:30pmWed 22/08/12 Shildon 2 - 0 Newcastle Benfield
7:30pmWed 22/08/12 West Auckland Town 4 - 1 Billingham Town
3:00pmSat 25/08/12 Billingham Synthonia 3 - 4 Newcastle Benfield
3:00pmSat 25/08/12 Team Northumbria 3 - 0 Newton Aycliffe
11:00amMon 27/08/12 Billingham Synthonia 2 - 2 Norton & Stockton Ancients
11:00amMon 27/08/12 Durham 3 - 2 Consett
11:00amMon 27/08/12 Team Northumbria 0 - 2 Hebburn Town
1:00pmMon 27/08/12 Bedlington Terriers 4 - 0 Ashington
1:00pmMon 27/08/12 Newton Aycliffe 1 - 5 Bishop Auckland
1:00pmMon 27/08/12 Penrith 5 - 1 Celtic Nation
7:30pmTue 28/08/12 West Auckland Town 3 - 2 Dunston UTS
7:30pmFri 31/08/12 Team Northumbria 2 - 4 Newcastle Benfield
3:00pmSat 01/09/12 Ashington 3 - 3 West Auckland Town
3:00pmSat 01/09/12 Durham 1 - 2 Billingham Synthonia
3:00pmSat 01/09/12 Norton & Stockton Ancients 2 - 2 Shildon
3:00pmSat 01/09/12 South Shields 0 - 1 Bishop Auckland
3:00pmSat 01/09/12 Spennymoor Town 2 - 0 Newton Aycliffe
3:00pmSat 01/09/12 Whitley Bay 1 - 0 Bedlington Terriers
7:30pmTue 04/09/12 Durham 5 - 2 Newton Aycliffe
7:30pmTue 04/09/12 Hebburn Town 1 - 1 Newcastle Benfield
7:30pmTue 04/09/12 West Auckland Town 2 - 0 Consett
7:30pmTue 04/09/12 Whitley Bay 1 - 1 Sunderland RCA
7:30pmWed 05/09/12 Bedlington Terriers 0 - 0 Norton & Stockton Ancients
7:30pmWed 05/09/12 Billingham Synthonia 1 - 3 Celtic Nation
7:30pmWed 05/09/12 Bishop Auckland 2 - 1 Ashington
7:30pmWed 05/09/12 Shildon 11 - 0 South Shields
7:30pmWed 05/09/12 Spennymoor Town 2 - 0 Dunston UTS
3:00pmSat 08/09/12 Billingham Synthonia 2 - 1 Whitley Bay
3:00pmSat 08/09/12 Guisborough Town 1 - 0 Newcastle Benfield
3:00pmSat 08/09/12 Newton Aycliffe 1 - 0 Marske United
3:00pmSat 08/09/12 Penrith 1 - 2 Hebburn Town
3:00pmSat 08/09/12 Sunderland RCA 3 - 4 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 08/09/12 Team Northumbria 3 - 0 Billingham Town
7:30pmTue 11/09/12 Ashington 2 - 2 Marske United
7:30pmTue 11/09/12 Billingham Town 2 - 5 Hebburn Town
7:30pmTue 11/09/12 Consett 1 - 1 Shildon
7:30pmTue 11/09/12 Penrith 0 - 1 Guisborough Town
7:30pmTue 11/09/12 South Shields 1 - 3 Team Northumbria
7:30pmTue 11/09/12 Sunderland RCA 1 - 2 West Auckland Town
7:30pmWed 12/09/12 Bedlington Terriers 1 - 3 Bishop Auckland
7:30pmWed 12/09/12 Newcastle Benfield 0 - 2 Spennymoor Town
3:00pmSat 15/09/12 Ashington 6 - 2 Durham
3:00pmSat 15/09/12 Dunston UTS 2 - 1 Whitley Bay
3:00pmSat 15/09/12 Marske United 1 - 3 Sunderland RCA
3:00pmSat 15/09/12 Newcastle Benfield 0 - 2 Billingham Synthonia
3:00pmSat 15/09/12 Spennymoor Town 2 - 0 West Auckland Town
7:30pmWed 19/09/12 Bedlington Terriers 4 - 2 West Auckland Town
7:30pmWed 19/09/12 Marske United 3 - 1 Billingham Town
3:00pmSat 22/09/12 Ashington 2 - 0 Team Northumbria
3:00pmSat 22/09/12 Bedlington Terriers 6 - 0 Billingham Synthonia
3:00pmSat 22/09/12 Billingham Town 4 - 2 Guisborough Town
3:00pmSat 22/09/12 Celtic Nation 1 - 0 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 22/09/12 Hebburn Town 0 - 4 South Shields
3:00pmSat 22/09/12 Marske United 1 - 2 Consett
3:00pmSat 22/09/12 Newcastle Benfield 1 - 0 Newton Aycliffe
3:00pmSat 22/09/12 Sunderland RCA 2 - 0 Penrith
3:00pmSat 22/09/12 Whitley Bay 2 - 2 Durham
7:30pmMon 24/09/12 Team Northumbria P - P Consett
7:30pmTue 25/09/12 Dunston UTS C - C Newcastle Benfield
7:30pmTue 25/09/12 Hebburn Town P - P Ashington
7:30pmTue 25/09/12 Whitley Bay P - P Norton & Stockton Ancients
7:30pmWed 26/09/12 Bedlington Terriers P - P Marske United
7:30pmWed 26/09/12 Billingham Synthonia 3 - 2 Bishop Auckland
7:30pmWed 26/09/12 Guisborough Town P - P South Shields
7:30pmWed 26/09/12 Newton Aycliffe P - P Penrith
7:30pmWed 26/09/12 Shildon 2 - 3 Sunderland RCA
7:30pmWed 26/09/12 Spennymoor Town 3 - 0 Billingham Town
3:00pmSat 29/09/12 Bedlington Terriers 5 - 1 Team Northumbria
3:00pmSat 29/09/12 Billingham Synthonia 1 - 1 Shildon
3:00pmSat 29/09/12 Consett 2 - 3 Hebburn Town
3:00pmSat 29/09/12 Durham 1 - 2 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 29/09/12 Guisborough Town 1 - 0 Ashington
3:00pmSat 29/09/12 Newton Aycliffe 0 - 8 Billingham Town
3:00pmSat 29/09/12 Penrith 2 - 2 Dunston UTS
3:00pmSat 29/09/12 South Shields 0 - 4 Spennymoor Town
3:00pmSat 29/09/12 Sunderland RCA 3 - 2 Marske United
3:00pmSat 29/09/12 Whitley Bay 2 - 2 West Auckland Town
7:30pmTue 02/10/12 Ashington 1 - 2 Spennymoor Town
7:30pmTue 02/10/12 Billingham Town 2 - 5 Dunston UTS
7:30pmTue 02/10/12 Celtic Nation 2 - 3 Shildon
7:30pmTue 02/10/12 Consett P - P Guisborough Town
7:30pmTue 02/10/12 Hebburn Town 2 - 3 Bedlington Terriers
7:30pmTue 02/10/12 South Shields 3 - 3 Newton Aycliffe
7:30pmTue 02/10/12 Sunderland RCA 2 - 3 Team Northumbria
7:30pmWed 03/10/12 Bishop Auckland 1 - 4 Whitley Bay
7:30pmWed 03/10/12 Marske United 0 - 3 Billingham Synthonia
7:30pmWed 03/10/12 Newcastle Benfield 1 - 0 Durham
3:00pmSat 06/10/12 Ashington 3 - 1 Newton Aycliffe
3:00pmSat 06/10/12 Bishop Auckland 4 - 0 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 06/10/12 Dunston UTS 4 - 0 South Shields
3:00pmSat 06/10/12 Guisborough Town 1 - 2 Bedlington Terriers
3:00pmSat 06/10/12 Hebburn Town 3 - 3 Sunderland RCA
3:00pmSat 06/10/12 Marske United 2 - 1 Celtic Nation
3:00pmSat 06/10/12 Newcastle Benfield 2 - 3 Penrith
3:00pmSat 06/10/12 Shildon 0 - 2 Whitley Bay
3:00pmSat 06/10/12 Spennymoor Town 3 - 1 Consett
3:00pmSat 06/10/12 Team Northumbria 2 - 2 Billingham Synthonia
3:00pmSat 06/10/12 West Auckland Town 3 - 3 Durham
7:30pmTue 09/10/12 Dunston UTS 2 - 2 Ashington
7:30pmTue 09/10/12 Durham 4 - 4 Penrith
7:30pmTue 09/10/12 West Auckland Town 5 - 1 Bishop Auckland
7:30pmTue 09/10/12 Whitley Bay 4 - 0 Marske United
7:30pmWed 10/10/12 Bedlington Terriers 0 - 6 Spennymoor Town
7:30pmWed 10/10/12 Billingham Synthonia 1 - 1 Hebburn Town
7:30pmWed 10/10/12 Guisborough Town 2 - 1 Sunderland RCA
7:30pmWed 10/10/12 Newton Aycliffe 0 - 2 Consett
7:30pmWed 10/10/12 Shildon 2 - 0 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 13/10/12 Celtic Nation 3 - 0 Hebburn Town
3:00pmSat 13/10/12 Marske United 0 - 2 Dunston UTS
3:00pmSat 13/10/12 Newcastle Benfield 2 - 1 Billingham Town
3:00pmSat 13/10/12 West Auckland Town 2 - 4 Billingham Synthonia
3:00pmSat 13/10/12 Whitley Bay 6 - 0 Team Northumbria
7:30pmTue 16/10/12 Ashington 2 - 2 Penrith
7:30pmTue 16/10/12 Dunston UTS 3 - 1 Durham
7:30pmWed 17/10/12 Bedlington Terriers P - P Newton Aycliffe
7:30pmWed 17/10/12 Billingham Synthonia 0 - 2 Guisborough Town
7:30pmWed 17/10/12 Bishop Auckland 1 - 0 Sunderland RCA
7:30pmWed 17/10/12 Marske United 4 - 0 Team Northumbria
3:00pmSat 20/10/12 Billingham Town 2 - 1 South Shields
3:00pmSat 20/10/12 Dunston UTS 0 - 1 Sunderland RCA
3:00pmSat 20/10/12 Guisborough Town 1 - 3 Whitley Bay
3:00pmSat 20/10/12 Hebburn Town 3 - 3 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 20/10/12 Marske United 1 - 3 Bishop Auckland
3:00pmSat 20/10/12 Newcastle Benfield 0 - 1 Consett
3:00pmSat 20/10/12 Newton Aycliffe 1 - 1 Billingham Synthonia
3:00pmSat 20/10/12 Shildon 3 - 1 Durham
3:00pmSat 20/10/12 Spennymoor Town 1 - 1 Celtic Nation
3:00pmSat 20/10/12 Team Northumbria 0 - 1 West Auckland Town
7:30pmTue 23/10/12 Ashington 3 - 0 Newcastle Benfield
7:30pmTue 23/10/12 Billingham Town 2 - 2 Durham
7:30pmTue 23/10/12 Celtic Nation 3 - 2 Guisborough Town
7:30pmTue 23/10/12 Consett P - P Bishop Auckland
7:30pmTue 23/10/12 Dunston UTS 2 - 1 Bedlington Terriers
7:30pmTue 23/10/12 Hebburn Town 4 - 1 Whitley Bay
7:30pmTue 23/10/12 Sunderland RCA 2 - 2 Newton Aycliffe
7:30pmWed 24/10/12 Marske United P - P West Auckland Town
7:30pmWed 24/10/12 Spennymoor Town 4 - 2 Billingham Synthonia
3:00pmSat 27/10/12 Bedlington Terriers 3 - 1 Penrith
3:00pmSat 27/10/12 Bishop Auckland 0 - 1 Hebburn Town
3:00pmSat 27/10/12 Celtic Nation P - P Dunston UTS
3:00pmSat 27/10/12 Consett 3 - 2 Billingham Town
3:00pmSat 27/10/12 Durham 0 - 1 Marske United
3:00pmSat 27/10/12 Norton & Stockton Ancients 0 - 6 Spennymoor Town
3:00pmSat 27/10/12 Shildon P - P Team Northumbria
3:00pmSat 27/10/12 South Shields P - P Ashington
3:00pmSat 27/10/12 Sunderland RCA 0 - 3 Newcastle Benfield
3:00pmSat 27/10/12 West Auckland Town 2 - 0 Guisborough Town
3:00pmSat 27/10/12 Whitley Bay 3 - 1 Newton Aycliffe
7:30pmWed 31/10/12 Bedlington Terriers 4 - 0 Newcastle Benfield
3:00pmSat 03/11/12 Ashington 0 - 0 Consett
3:00pmSat 03/11/12 Billingham Town 1 - 1 Sunderland RCA
3:00pmSat 03/11/12 Dunston UTS 3 - 0 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 03/11/12 Guisborough Town 0 - 3 Shildon
3:00pmSat 03/11/12 Hebburn Town 4 - 3 Marske United
3:00pmSat 03/11/12 Newcastle Benfield 1 - 1 Team Northumbria
3:00pmSat 03/11/12 Newton Aycliffe 2 - 1 West Auckland Town
3:00pmSat 03/11/12 Penrith P - P Billingham Synthonia
3:00pmSat 03/11/12 South Shields 0 - 3 Bedlington Terriers
3:00pmSat 03/11/12 Spennymoor Town 4 - 0 Bishop Auckland
7:30pmMon 05/11/12 Team Northumbria 0 - 0 Consett
7:30pmTue 06/11/12 Billingham Town 4 - 4 Bedlington Terriers
7:30pmTue 06/11/12 South Shields 1 - 6 Whitley Bay
7:30pmTue 06/11/12 Sunderland RCA 1 - 1 Spennymoor Town
7:30pmWed 07/11/12 Newcastle Benfield 0 - 4 Celtic Nation
7:30pmWed 07/11/12 Newton Aycliffe 0 - 1 Dunston UTS
7:30pmWed 07/11/12 Norton & Stockton Ancients 0 - 7 West Auckland Town
7:30pmWed 07/11/12 Shildon 0 - 2 Ashington
3:00pmSat 10/11/12 Billingham Synthonia 4 - 1 South Shields
3:00pmSat 10/11/12 Bishop Auckland 0 - 0 Dunston UTS
3:00pmSat 10/11/12 Celtic Nation 3 - 1 Billingham Town
3:00pmSat 10/11/12 Consett 1 - 0 Bedlington Terriers
3:00pmSat 10/11/12 Durham 4 - 2 Hebburn Town
3:00pmSat 10/11/12 Marske United 2 - 3 Spennymoor Town
3:00pmSat 10/11/12 Norton & Stockton Ancients 3 - 1 Newcastle Benfield
3:00pmSat 10/11/12 Shildon 2 - 1 Newton Aycliffe
3:00pmSat 10/11/12 Sunderland RCA 0 - 6 Ashington
3:00pmSat 10/11/12 Team Northumbria 1 - 1 Guisborough Town
3:00pmSat 10/11/12 Whitley Bay 8 - 3 Penrith
7:31pmWed 14/11/12 Norton & Stockton Ancients 0 - 5 Newton Aycliffe
7:30pmSat 17/11/12 Billingham Town 3 - 0 Norton & Stockton Ancients
7:30pmSat 17/11/12 Bishop Auckland 3 - 2 Marske United
7:30pmSat 17/11/12 Guisborough Town 3 - 0 Durham
7:30pmSat 17/11/12 Newton Aycliffe 5 - 1 Team Northumbria
7:30pmSat 17/11/12 South Shields 5 - 1 Penrith
7:30pmTue 20/11/12 Consett 1 - 0 Guisborough Town
7:30pmTue 20/11/12 Durham 6 - 1 South Shields
7:30pmTue 20/11/12 Spennymoor Town 2 - 0 Norton & Stockton Ancients
7:30pmTue 20/11/12 West Auckland Town 4 - 1 Hebburn Town
7:30pmWed 21/11/12 Shildon 2 - 3 Marske United
3:00pmSat 24/11/12 Bedlington Terriers 2 - 4 Celtic Nation
3:00pmSat 24/11/12 Billingham Synthonia P - P Sunderland RCA
3:00pmSat 24/11/12 Bishop Auckland 6 - 2 Billingham Town
3:00pmSat 24/11/12 Consett 0 - 1 Whitley Bay
3:00pmSat 24/11/12 Durham 2 - 3 Spennymoor Town
3:00pmSat 24/11/12 Guisborough Town 5 - 1 Newton Aycliffe
3:00pmSat 24/11/12 Hebburn Town 0 - 3 Dunston UTS
3:00pmSat 24/11/12 Marske United 2 - 1 Newcastle Benfield
3:00pmSat 24/11/12 Norton & Stockton Ancients P - P Ashington
3:00pmSat 24/11/12 Shildon 4 - 1 Penrith
3:00pmSat 24/11/12 West Auckland Town 6 - 0 South Shields
7:30pmTue 27/11/12 Durham 0 - 2 Bishop Auckland
3:00pmSat 01/12/12 Ashington 0 - 1 Bishop Auckland
3:00pmSat 01/12/12 Newcastle Benfield 1 - 3 Hebburn Town
3:00pmSat 01/12/12 South Shields 0 - 2 Shildon
12:00amMon 03/12/12 Team Northumbria 3 - 1 Bishop Auckland
12:00amSat 08/12/12 Durham 6 - 3 Celtic Nation
12:00amSat 08/12/12 Guisborough Town 0 - 3 Penrith
12:00amSat 08/12/12 Hebburn Town 4 - 3 Billingham Town
12:00amSat 08/12/12 Newcastle Benfield 2 - 1 Marske United
12:00amSat 08/12/12 Team Northumbria 2 - 1 South Shields
7:30pmMon 10/12/12 Team Northumbria P - P Durham
12:00amTue 11/12/12 Dunston UTS 2 - 0 Newcastle Benfield
12:00amTue 11/12/12 South Shields 0 - 4 Marske United
12:00amTue 11/12/12 Sunderland RCA 0 - 1 Bedlington Terriers
3:00pmSat 15/12/12 Ashington 1 - 1 Hebburn Town
3:00pmSat 15/12/12 Celtic Nation 1 - 3 West Auckland Town
3:00pmSat 15/12/12 Marske United 3 - 1 Bedlington Terriers
3:00pmSat 15/12/12 Newcastle Benfield 1 - 2 Dunston UTS
3:00pmSat 15/12/12 Norton & Stockton Ancients 1 - 3 Whitley Bay
3:00pmSat 15/12/12 Penrith 1 - 3 Newton Aycliffe
3:00pmSat 15/12/12 South Shields P - P Guisborough Town
3:00pmSat 15/12/12 Sunderland RCA 1 - 5 Bishop Auckland
7:30pmTue 18/12/12 Billingham Town 0 - 0 Shildon
7:30pmTue 18/12/12 Consett 4 - 2 Bishop Auckland
7:30pmTue 18/12/12 Hebburn Town 2 - 2 Team Northumbria
7:30pmTue 18/12/12 South Shields 2 - 4 Sunderland RCA
7:30pmTue 18/12/12 West Auckland Town 0 - 1 Celtic Nation
7:30pmTue 18/12/12 Whitley Bay 3 - 0 Norton & Stockton Ancients
7:30pmWed 19/12/12 Bedlington Terriers 3 - 1 Marske United
7:30pmWed 19/12/12 Billingham Synthonia 0 - 0 Dunston UTS
7:30pmWed 19/12/12 Newton Aycliffe 1 - 3 Penrith
3:00pmSat 22/12/12 Billingham Synthonia 4 - 1 Marske United
3:00pmSat 22/12/12 Durham 4 - 0 Newcastle Benfield
11:00amWed 26/12/12 Ashington 3 - 3 Bedlington Terriers
11:00amWed 26/12/12 Billingham Town 1 - 3 Billingham Synthonia
11:00amWed 26/12/12 Bishop Auckland 3 - 1 Newton Aycliffe
11:00amWed 26/12/12 Consett vs Durham
11:00amWed 26/12/12 Spennymoor Town 2 - 0 Shildon
11:00amWed 26/12/12 Sunderland RCA 3 - 2 Shildon
3:00pmSat 29/12/12 Billingham Synthonia 2 - 2 Ashington
3:00pmSat 29/12/12 Durham 3 - 1 Bedlington Terriers
7:30pmWed 02/01/13 Dunston UTS 5 - 2 West Auckland Town
3:00pmSat 05/01/13 Ashington 1 - 1 Dunston UTS
3:00pmSat 05/01/13 Billingham Town 2 - 1 Newcastle Benfield
3:00pmSat 05/01/13 Bishop Auckland 3 - 4 West Auckland Town
3:00pmSat 05/01/13 Celtic Nation 3 - 3 Team Northumbria
3:00pmSat 05/01/13 Consett 1 - 3 Newton Aycliffe
3:00pmSat 05/01/13 Hebburn Town 4 - 0 Billingham Synthonia
3:00pmSat 05/01/13 Penrith 3 - 2 Durham
3:00pmSat 05/01/13 Spennymoor Town 0 - 0 Bedlington Terriers
3:00pmSat 05/01/13 Sunderland RCA 3 - 3 Guisborough Town
7:30pmTue 08/01/13 Penrith 2 - 2 Billingham Town
7:30pmTue 08/01/13 South Shields 0 - 2 Ashington
3:00pmSat 12/01/13 Bedlington Terriers 1 - 1 Dunston UTS
3:00pmSat 12/01/13 Billingham Synthonia 0 - 1 Spennymoor Town
3:00pmSat 12/01/13 Durham 6 - 1 Billingham Town
3:00pmSat 12/01/13 Guisborough Town 3 - 1 Celtic Nation
3:00pmSat 12/01/13 Newcastle Benfield 0 - 2 Ashington
3:00pmSat 12/01/13 Newton Aycliffe 2 - 0 Sunderland RCA
3:00pmSat 12/01/13 Penrith 3 - 2 South Shields
3:00pmSat 12/01/13 Shildon 2 - 1 Bishop Auckland
3:00pmSat 12/01/13 Team Northumbria 2 - 2 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 12/01/13 West Auckland Town 2 - 1 Marske United
3:00pmSat 12/01/13 Whitley Bay 5 - 0 Hebburn Town
7:30pmTue 29/01/13 Billingham Town 2 - 4 Ashington
3:00pmSat 02/02/13 Ashington 1 - 2 Whitley Bay
3:00pmSat 02/02/13 Billingham Town 2 - 4 West Auckland Town
3:00pmSat 02/02/13 Bishop Auckland 6 - 2 Penrith
3:00pmSat 02/02/13 Celtic Nation 2 - 2 Consett
3:00pmSat 02/02/13 Guisborough Town 2 - 4 Billingham Synthonia
3:00pmSat 02/02/13 Hebburn Town 1 - 2 Newton Aycliffe
3:00pmSat 02/02/13 Newcastle Benfield 1 - 0 Shildon
3:00pmSat 02/02/13 Sunderland RCA 1 - 1 Durham
3:00pmSat 02/02/13 Team Northumbria 2 - 3 Bedlington Terriers
7:30pmTue 05/02/13 Dunston UTS 1 - 1 Billingham Town
7:30pmWed 06/02/13 Newcastle Benfield 1 - 3 West Auckland Town
3:00pmSat 09/02/13 Bedlington Terriers 1 - 1 Whitley Bay
3:00pmSat 09/02/13 Bishop Auckland 4 - 2 South Shields
3:00pmSat 09/02/13 Consett 2 - 0 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 09/02/13 Newcastle Benfield 1 - 0 Sunderland RCA
3:00pmSat 09/02/13 Newton Aycliffe 1 - 2 Celtic Nation
3:00pmSat 09/02/13 Penrith 1 - 2 Marske United
3:00pmSat 09/02/13 Team Northumbria 0 - 0 Durham
3:00pmSat 09/02/13 West Auckland Town 2 - 2 Ashington
7:30pmTue 12/02/13 Penrith 0 - 1 West Auckland Town
7:30pmTue 12/02/13 Whitley Bay 2 - 2 Celtic Nation
7:45pmWed 13/02/13 Guisborough Town 1 - 3 South Shields
3:00pmSat 16/02/13 Ashington 1 - 2 Shildon
3:00pmSat 16/02/13 Billingham Town 4 - 0 Team Northumbria
3:00pmSat 16/02/13 Bishop Auckland 1 - 1 Consett
3:00pmSat 16/02/13 Celtic Nation 2 - 1 Durham
3:00pmSat 16/02/13 Dunston UTS 0 - 2 Newton Aycliffe
3:00pmSat 16/02/13 Hebburn Town 1 - 4 Penrith
3:00pmSat 16/02/13 Marske United 1 - 2 South Shields
3:00pmSat 16/02/13 Newcastle Benfield 4 - 4 Guisborough Town
3:00pmSat 16/02/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 2 Sunderland RCA
3:00pmSat 16/02/13 Whitley Bay 2 - 1 Durham
3:01pmSat 16/02/13 West Auckland Town 2 - 1 Bedlington Terriers
7:30pmTue 19/02/13 Billingham Town 0 - 4 Marske United
7:30pmWed 20/02/13 Guisborough Town 4 - 3 Hebburn Town
7:30pmWed 20/02/13 Shildon 4 - 1 Consett
7:30pmMon 25/02/13 Guisborough Town 1 - 1 Dunston UTS
7:30pmMon 25/02/13 Penrith 0 - 1 Team Northumbria
7:30pmTue 26/02/13 Billingham Synthonia 1 - 1 Consett
7:30pmTue 26/02/13 Celtic Nation 2 - 1 Sunderland RCA
7:30pmTue 26/02/13 Durham 2 - 3 Ashington
7:30pmTue 26/02/13 Hebburn Town 0 - 3 West Auckland Town
7:30pmTue 26/02/13 South Shields 0 - 2 Newcastle Benfield
7:30pmTue 26/02/13 Whitley Bay 6 - 0 Billingham Town
7:30pmWed 27/02/13 Bedlington Terriers 0 - 0 Newton Aycliffe
3:00pmSat 02/03/13 Ashington 1 - 2 Guisborough Town
3:00pmSat 02/03/13 Bedlington Terriers 2 - 3 Sunderland RCA
3:00pmSat 02/03/13 Billingham Town 3 - 2 Newton Aycliffe
3:00pmSat 02/03/13 Bishop Auckland 1 - 2 Celtic Nation
3:00pmSat 02/03/13 Dunston UTS 2 - 3 Penrith
3:00pmSat 02/03/13 Hebburn Town 1 - 1 Consett
3:00pmSat 02/03/13 Norton & Stockton Ancients 0 - 3 Durham
3:00pmSat 02/03/13 South Shields 0 - 1 Billingham Synthonia
3:00pmSat 02/03/13 Team Northumbria 3 - 2 Marske United
3:00pmSat 02/03/13 West Auckland Town 3 - 2 Whitley Bay
7:30pmMon 04/03/13 Penrith 6 - 0 Norton & Stockton Ancients
7:30pmTue 05/03/13 Ashington 8 - 1 Billingham Town
7:30pmTue 05/03/13 Celtic Nation 1 - 1 Newton Aycliffe
7:30pmTue 05/03/13 Consett 0 - 1 Team Northumbria
7:30pmTue 05/03/13 Dunston UTS 3 - 1 Hebburn Town
7:30pmTue 05/03/13 South Shields 1 - 1 Durham
7:30pmTue 05/03/13 West Auckland Town 6 - 2 Sunderland RCA
7:30pmTue 05/03/13 Whitley Bay 0 - 2 Bishop Auckland
7:30pmWed 06/03/13 Newcastle Benfield 2 - 0 Bedlington Terriers
7:30pmThu 07/03/13 Spennymoor Town 2 - 2 Guisborough Town
3:00pmSat 09/03/13 Billingham Synthonia 3 - 2 Team Northumbria
3:00pmSat 09/03/13 Celtic Nation 1 - 1 Marske United
3:00pmSat 09/03/13 Durham 3 - 1 West Auckland Town
7:30pmMon 11/03/13 Durham 0 - 4 Whitley Bay
7:30pmMon 11/03/13 Team Northumbria 0 - 2 Spennymoor Town
7:30pmTue 12/03/13 Dunston UTS 4 - 0 Guisborough Town
7:30pmTue 12/03/13 Hebburn Town 3 - 5 Ashington
7:30pmTue 12/03/13 Penrith 2 - 1 Sunderland RCA
7:30pmTue 12/03/13 South Shields 1 - 2 Consett
7:30pmTue 12/03/13 West Auckland Town 4 - 2 Norton & Stockton Ancients
7:30pmWed 13/03/13 Newton Aycliffe 0 - 1 Durham
7:30pmThu 14/03/13 Billingham Synthonia 2 - 2 West Auckland Town
7:30pmThu 14/03/13 Guisborough Town 3 - 7 Billingham Town
7:30pmThu 14/03/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 4 Celtic Nation
7:30pmThu 14/03/13 Spennymoor Town 1 - 0 South Shields
3:00pmSat 16/03/13 Billingham Synthonia 1 - 1 Durham
3:00pmSat 16/03/13 Billingham Town 2 - 1 Penrith
3:00pmSat 16/03/13 Dunston UTS 0 - 2 Consett
3:00pmSat 16/03/13 Guisborough Town 3 - 2 Bishop Auckland
3:00pmSat 16/03/13 Hebburn Town 4 - 3 Celtic Nation
3:00pmSat 16/03/13 Marske United 1 - 0 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 16/03/13 Newcastle Benfield 0 - 0 South Shields
3:00pmSat 16/03/13 Newton Aycliffe P - P Bedlington Terriers
3:00pmSat 16/03/13 Shildon 1 - 1 West Auckland Town
3:00pmSat 16/03/13 Spennymoor Town 2 - 1 Sunderland RCA
3:00pmSat 16/03/13 Team Northumbria 2 - 2 Whitley Bay
7:30pmWed 20/03/13 Billingham Synthonia 2 - 0 Sunderland RCA
12:00amSat 23/03/13 Billingham Synthonia 0 - 1 Newton Aycliffe
12:00amSat 23/03/13 Dunston UTS 3 - 0 Marske United
12:00amSat 23/03/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 0 Hebburn Town
12:00amSat 23/03/13 South Shields 3 - 2 Billingham Town
12:00amSat 23/03/13 Sunderland RCA 0 - 2 Celtic Nation
12:00amSat 23/03/13 Whitley Bay 0 - 3 Guisborough Town
12:00amMon 25/03/13 Bedlington Terriers 8 - 1 Shildon
7:30pmWed 27/03/13 Bedlington Terriers 0 - 2 Billingham Town
7:30pmWed 27/03/13 South Shields 0 - 4 Dunston UTS
7:30pmWed 27/03/13 Sunderland RCA 1 - 0 Hebburn Town
7:30pmThu 28/03/13 Team Northumbria 1 - 1 Ashington
11:00amFri 29/03/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 0 Billingham Synthonia
3:00pmFri 29/03/13 Whitley Bay 2 - 0 Newcastle Benfield
3:00pmSat 30/03/13 Ashington 2 - 0 South Shields
3:00pmSat 30/03/13 Billingham Town 1 - 0 Consett
3:00pmSat 30/03/13 Dunston UTS 1 - 0 Celtic Nation
3:00pmSat 30/03/13 Guisborough Town 3 - 2 West Auckland Town
3:00pmSat 30/03/13 Hebburn Town 0 - 0 Bishop Auckland
3:00pmSat 30/03/13 Marske United 1 - 3 Durham
3:00pmSat 30/03/13 Penrith 1 - 4 Bedlington Terriers
12:00amMon 01/04/13 Billingham Synthonia 0 - 1 Billingham Town
12:00amMon 01/04/13 Guisborough Town 1 - 0 Marske United
12:00amMon 01/04/13 Spennymoor Town 3 - 1 Whitley Bay
9:02pmMon 01/04/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 1 Team Northumbria
12:00amTue 02/04/13 Celtic Nation 0 - 1 Dunston UTS
12:00amTue 02/04/13 Durham 1 - 0 Shildon
12:00amTue 02/04/13 Newcastle Benfield 0 - 1 Bishop Auckland
12:00amTue 02/04/13 Newton Aycliffe 2 - 3 South Shields
11:32pmTue 02/04/13 Marske United 1 - 0 West Auckland Town
12:00amWed 03/04/13 Bedlington Terriers 1 - 0 Guisborough Town
12:00amWed 03/04/13 Penrith 1 - 2 Consett
12:00amThu 04/04/13 Billingham Town 0 - 3 Spennymoor Town
12:00amThu 04/04/13 Bishop Auckland 1 - 3 Shildon
12:00amThu 04/04/13 Newton Aycliffe 0 - 3 Newcastle Benfield
12:00amThu 04/04/13 South Shields 2 - 1 Celtic Nation
12:00amThu 04/04/13 Whitley Bay 1 - 0 Dunston UTS
3:00pmSat 06/04/13 Bedlington Terriers 1 - 2 South Shields
3:00pmSat 06/04/13 Billingham Synthonia 1 - 0 Penrith
3:00pmSat 06/04/13 Bishop Auckland 1 - 1 Spennymoor Town
3:00pmSat 06/04/13 Celtic Nation 2 - 1 Newcastle Benfield
3:00pmSat 06/04/13 Consett 2 - 2 Ashington
3:00pmSat 06/04/13 Durham 0 - 2 Team Northumbria
3:00pmSat 06/04/13 Marske United 2 - 4 Hebburn Town
3:00pmSat 06/04/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 2 Dunston UTS
3:00pmSat 06/04/13 Shildon 2 - 0 Guisborough Town
3:00pmSat 06/04/13 Sunderland RCA 1 - 0 Billingham Town
3:00pmSat 06/04/13 West Auckland Town 4 - 2 Newton Aycliffe
7:30pmMon 08/04/13 Marske United 0 - 1 Guisborough Town
7:30pmMon 08/04/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 2 South Shields
7:30pmMon 08/04/13 Team Northumbria 5 - 1 Sunderland RCA
7:30pmTue 09/04/13 Ashington 4 - 1 Celtic Nation
7:30pmTue 09/04/13 Consett 3 - 4 West Auckland Town
7:30pmTue 09/04/13 Durham 2 - 0 Dunston UTS
7:30pmTue 09/04/13 Hebburn Town 3 - 2 Shildon
7:30pmTue 09/04/13 Newton Aycliffe 1 - 2 Spennymoor Town
7:30pmTue 09/04/13 Penrith 5 - 0 Billingham Synthonia
7:30pmWed 10/04/13 Bishop Auckland 2 - 0 Team Northumbria
7:30pmWed 10/04/13 South Shields 3 - 2 Guisborough Town
7:30pmThu 11/04/13 Celtic Nation 3 - 3 Penrith
7:30pmThu 11/04/13 Marske United 1 - 5 Ashington
7:30pmThu 11/04/13 Norton & Stockton Ancients 0 - 4 Consett
7:30pmThu 11/04/13 Shildon 2 - 1 Billingham Synthonia
7:30pmThu 11/04/13 Whitley Bay 2 - 3 Spennymoor Town
3:00pmSat 13/04/13 Ashington 3 - 1 Sunderland RCA
3:00pmSat 13/04/13 Bedlington Terriers 1 - 3 Consett
3:00pmSat 13/04/13 Billingham Town 0 - 0 Celtic Nation
3:00pmSat 13/04/13 Dunston UTS 1 - 1 Bishop Auckland
3:00pmSat 13/04/13 Guisborough Town 1 - 1 Team Northumbria
3:00pmSat 13/04/13 Hebburn Town 0 - 1 Durham
3:00pmSat 13/04/13 Newcastle Benfield 1 - 0 Norton & Stockton Ancients
3:00pmSat 13/04/13 Newton Aycliffe 3 - 1 Shildon
3:00pmSat 13/04/13 Penrith 2 - 2 Whitley Bay
3:00pmSat 13/04/13 Spennymoor Town 1 - 0 Marske United
7:30pmMon 15/04/13 Guisborough Town 0 - 2 Consett
7:30pmMon 15/04/13 Newcastle Benfield 2 - 4 Whitley Bay
7:30pmMon 15/04/13 Newton Aycliffe 4 - 0 Bedlington Terriers
7:30pmMon 15/04/13 Norton & Stockton Ancients 0 - 3 Marske United
7:30pmTue 16/04/13 Shildon 3 - 2 Hebburn Town
7:30pmTue 16/04/13 Team Northumbria 1 - 2 Penrith
7:30pmTue 16/04/13 West Auckland Town 2 - 3 Spennymoor Town
7:30pmWed 17/04/13 Celtic Nation 1 - 3 Whitley Bay
7:30pmWed 17/04/13 Consett 3 - 0 Sunderland RCA
7:30pmWed 17/04/13 Dunston UTS 2 - 0 Billingham Synthonia
7:30pmWed 17/04/13 Newton Aycliffe 3 - 1 Ashington
7:30pmWed 17/04/13 Norton & Stockton Ancients 1 - 0 Bedlington Terriers
7:30pmThu 18/04/13 Penrith 3 - 2 Spennymoor Town
7:30pmThu 18/04/13 Shildon 2 - 1 Team Northumbria
3:00pmSat 20/04/13 Bishop Auckland 3 - 0 Newcastle Benfield
3:00pmSat 20/04/13 Celtic Nation 2 - 0 Ashington
3:00pmSat 20/04/13 Consett 4 - 1 Billingham Synthonia
3:00pmSat 20/04/13 Durham 1 - 2 Guisborough Town
3:00pmSat 20/04/13 Hebburn Town 0 - 4 Spennymoor Town
3:00pmSat 20/04/13 Marske United 2 - 2 Penrith
3:00pmSat 20/04/13 Norton & Stockton Ancients 3 - 3 Billingham Town
3:00pmSat 20/04/13 Sunderland RCA 0 - 1 Dunston UTS
3:00pmSat 20/04/13 West Auckland Town 0 - 1 Team Northumbria
3:00pmSat 20/04/13 Whitley Bay 3 - 0 South Shields
12:00amMon 22/04/13 Newton Aycliffe 4 - 0 Norton & Stockton Ancients
12:00amMon 22/04/13 Shildon 3 - 0 Bedlington Terriers
12:00amMon 22/04/13 Team Northumbria 1 - 3 Celtic Nation
12:00amTue 23/04/13 Consett 1 - 1 South Shields
12:00amTue 23/04/13 Sunderland RCA 0 - 1 Whitley Bay
12:00amTue 23/04/13 West Auckland Town 2 - 2 Penrith
7:30pmWed 24/04/13 Bedlington Terriers 5 - 2 Hebburn Town
7:30pmWed 24/04/13 Celtic Nation 2 - 2 Bishop Auckland
7:30pmWed 24/04/13 Guisborough Town 5 - 0 Norton & Stockton Ancients
7:30pmThu 25/04/13 Consett 0 - 2 Penrith
7:30pmThu 25/04/13 Newton Aycliffe 2 - 3 Whitley Bay
7:30pmThu 25/04/13 Shildon 0 - 2 Dunston UTS
7:30pmThu 25/04/13 Spennymoor Town 0 - 0 Ashington
12:00amSat 27/04/13 Ashington 4 - 1 Norton & Stockton Ancients
12:00amSat 27/04/13 Billingham Town 2 - 5 Bishop Auckland
12:00amSat 27/04/13 Celtic Nation 2 - 0 Bedlington Terriers
12:00amSat 27/04/13 Consett 1 - 0 Dunston UTS
12:00amSat 27/04/13 Marske United 0 - 3 Whitley Bay
12:00amSat 27/04/13 Newton Aycliffe 3 - 1 Guisborough Town
12:00amSat 27/04/13 Penrith 2 - 2 Shildon
12:00amSat 27/04/13 South Shields 1 - 1 West Auckland Town
12:00amSat 27/04/13 Spennymoor Town 3 - 2 Durham
12:00amSat 27/04/13 Sunderland RCA 1 - 3 Billingham Synthonia
7:30pmMon 29/04/13 Celtic Nation 1 - 4 Billingham Synthonia
7:30pmMon 29/04/13 Shildon 1 - 3 Billingham Town
7:30pmMon 29/04/13 South Shields 0 - 2 Hebburn Town
7:30pmMon 29/04/13 Spennymoor Town 0 - 1 Penrith
12:00amTue 30/04/13 Bishop Auckland 2 - 3 Durham

Keep in touch with local news

Sign up for email alerts

Most Popular

  • 1